Romantická večera pri sviečkach, po nej kľaknúť na kolená a pri doprovode sláčikového tria požiadať svoju vyvolenú o ruku ? Na jednej strane síce neskutočná romantika, no na strane druhej ide o klíše, ktoré je súčasťou každého romantického filmu. Aby Vaše zásnuby neboli rovnaké, tak pre Vás máme pár jednoduchých tipov, vďaka ktorým bude Vaša žiadosť o ruku jedinečným dôkazom lásky!

Pokiaľ chcete zásnuby spojiť s dobrou večerou, skúste namiesto návštevy reštaurácie uvariť pre svoju nastávajúcu sám. Vyzerá to jednoduchšie, ale práve v jednoduchosti je krása – pokiaľ Vaša partnerka nie je zvyknutá vidieť Vás v kuchyni, urobí jej vlastnoručne pripravená večera neskutočnú radosť. A k tomu ešte aj žiadosť o ruku, no kto by odolal?
 
Ste obaja milovníci adrenalínu? Tak vyskúšajte napríklad žiadosť o ruku pri spoločnom zoskoku z lietadla, letu lietajúcim balónom alebo pri hĺbkovom potápaním. Túto variantu ale odporúčame ozaj len tým mužom, ktorí si sú istí partnerkinou záľubou v extrémnych aktivitách. Inak Vám hrozí skôr hádka, ako sladké „ÁNO“.
 
Tohtoročná zima tomuto spôsobu žiadosti o ruku síce veľmi nepraje, ale možno nás ešte prekvapí. Keď nasneží, tak si ráno privstaňte a do snehu pod okno svojej partnerky vyšľapte Vaše prianie zasnúbiť sa s ňou, alebo iný romantický odkaz. Teraz sa už len postarajte o to, aby odkaz videla a prichystajte jej prstienok.
 
Na záver ešte pár drobností : svadba by sa mala konať do roka a do dňa od žiadosti o ruku, v dnešnej dobe sa už táto lehota ale nedodržuje; takže nezúfajte, keď Váš vysnívaný termín bude už obsadený a kľudne svadbu posuňte. Zásnubný prsteň by mal byť jednoduchý s dominantným kamienkom – briliantom alebo aj so zirkónom. A nezabudnite, ako prvý by sa o zásnubách mali dozvedieť rodičia oboch partnerov a muž by mal ísť, podľa tradície, žiadať o ruku nevesty práve aj k jej rodičom.   
Zásnubný prsteň LOVE 048 Zásnubný prsteň LOVE 047 Zásnubný prsteň LOVE 059
Skombinovali sme ostré a oblé hrany a vytvorili netradičný zásnubný prsteň, jeho elegantný vzhľad Vás určite ohúri. Výrazný zásnubný prsteň s troma kameňmi, umiestnenými vedľa seba môže pripomenúť žiarivé súhvezdie na nočnej oblohe. Moderný zásnubný prsteň, stredom jeho obrúčky sa tiahne zaoblená ryha. Hranaté krapny držia kamienok, môžete si vybrať z troch veľkostí.