Celkom / 0 EUR
cz sk

Zaujímavosti

Milujete šperky, prstene, náušnice? A najviac tie zo zlata? Tak ste presne na tom správnom mieste. Z čoho sa prstene vyrábajú, aké druhy prsteňov existujú, k akej príležitosti môžete prsteň darovať. Nie len to, ale omnoho viac zaujímavých informácií o svadobných obrúčkách a zásnubných prsteňov, tiež tak o svadbách sa dozviete práve tu. 

 

Aké sú puncovné značky na šperkoch?

Každý prsteň, rovnako ako akýkoľvek šperk, musí byť označený puncom. Je to najrýchlejší a aj pre laika zrozumiteľné potvrdenie o rýdzosti použitého materiálu.

celý článek
Aké sú puncovné značky na šperkoch?

Aké podoby môže mať zlato?

Zlato patrí medzi drahé kovy, čo znamená, že sa nimi v minulosti dalo platiť a stále sa používajú na výrobu šperkov alebo mincí alebo ako investičná komodita. Samotné rýdze zlato je však pre šperky príliš mäkké a jeho životnosť by nebola taká, ako od šperkov chceme – na celý život a dlhšie. 

celý článek
Aké podoby môže mať zlato?

Aké certifikáty zaručujú kvalitu diamantu?

Diamanty sú večné – a aby vo vašej rodine boli naozaj navždy, je dôležité si pravosť a kvalitu diamantov postrážiť. Samozrejme nemôžete byť odborníkmi na všetko, a tak je úplne v poriadku zveriť svoju dôveru kvalifikovaným odborníkom a spoľahnúť sa na ich znalecký posudok.

celý článek
Aké certifikáty zaručujú kvalitu diamantu?

Kúzlo svadby v zime

Pre veľa ľudí je zima tým najkrajším obdobím v roku. Ak počasie praje, krajinu pokryje biela trblietavá pokrývka a prechádzky hlbokým snehom sú nielen príjemné na oko, ale i na duši. Pokiaľ ste obaja nadšenci zimných radovánok, ponúka sa možnosť svadby v zime.

celý článek
Kúzlo svadby v zime
© 2018, Rýdl