Prihlásenie zákazníka

Zabudnuté heslo

Registrace zákazníka

Výhody registrace
  • Přehled o vašich aktuálních a historických objednávkách.
  • Zařazení do našeho věrnostního programu.
  • Sleva až do výše 10%.
  • Možnost nastavení připomenutí vašich významných životních událostí.

Netradičné zásnubné prstene

Chystáte sa požiadať partnerku o ruku a viete, že najviac ocenia niečo viac ako klasiku? Chcete darovať svojej milovanej netradičný zásnubný prsteň netradičný zásnubný prsteň, ktorý nemá len tak niekto?

 

U nás si určite vyberiete ten pravý. Kvalita a zaujímavý dizajn sa snúbia v rade našich modelov. Okrem prstienka je samozrejmosťou aj prvotriedny zákaznícky servis.

netradiční 800_1.jpg
netradiční 800_2.jpg

Dizajn zásnubného prsteňa

Netradičný zásnubný prsteň môže mať napríklad taký dizajn, že briliant nie je usadený v klasickej korunke, ale je umiestnený v zakrútenej obrúčke.

 

Ponúkame tiež prstene v obľúbenom boho štýle, ktoré vynikajú zaujímavo prepletenými obrúčkami. Ďalším obľúbeným štýlom je tkz. halo štýl. Ide o prstene s centrálnym briliantom obklopeným drobnejšími diamantmi. Veľkosť centrálneho briliantu si často môžete zvoliť z niekoľkých variantov.

Prsteň na mieru

Ak chcete niečo vážne špeciálne a jedinečné, radi pre vás netradičný zásnubný prstienok vyrobíme na zákazku. Svoju predstavu prekonzultujete s našimi zlatníkmi, my potom pripravíme 3D vizualizáciu. Po odsúhlasení potom zhotovíme váš vysnívaný prsteň.

netradiční 800_3.jpg
netradiční 800_4.jpg

Kvalitné materiály

Zásnubné prstene vyrábame v našej zlatníckej dielni v Prahe zo zlata alebo platiny. Počítajte, že výroba takého unikátneho prsteňa môže trvať až päť týždňov. Preto je lepšie začať s výberom včas.

 

Pre tých, čo sa ponáhľajú, máme niekoľko modelov aj skladom na našich predajniach, prípadne ich môžeme dodať do dvoch týždňov.

Výhody nákupu u nás

K prstienkom samozrejme dostane každý zákazník aj krabičku. Môžete si vybrať z niekoľkých variantov. Prvá úprava veľkosti je zadarmo a následne má slečna od nás aj celoživotný servis zadarmo.

 

Spokojný zákazník je pre nás absolútnou prioritou.

netradiční 800_5.jpg