Čoho sa muži pred zásnubami najviac obávajú? Povolenie rodičov? Kdeže. Najviac ich ťaží výber zásnubného prstienka. Avšak na to, aby ste vybrali prsteň, ktorým sa svojej žene dokonale trafíte do vkusu, bohato postačí vedieť, aká je.

Klasička

Začneme úplne tradične. Ak vaša priateľka vidí krásu v klasických veciach a trendy ju nechávajú chladnou, pričom medzi jej obľúbené filmy patrí "Raňajky u Tiffanyho", potom si s výberom zásnubného prsteňa nemusíte absolútne lámať hlavu. Vaša budúca žena ocení prsteň, ktorý nikdy nevyjde z módy. Stavte napríklad na nestarnúcu klasiku - zásnubný prsteň s okrúhlym briliantom vsadeným do jednoduchej korunky.

zásnubní prsten s briliantem

Romantická duša

Za tú dobu, čo kráčate bok po boku so svojou drahou polovičkou ste už najskôr vypozoroval, ako veľmi si potrpí na romantické gestá a či ju poteší, keď jej lásku vyznáte básničkou alebo romantickou večerou pri sviečkach a západe slnka. Ak sa vaša žena najradšej zasnene pozerá na romantické komédie, zaslúži si skvostný prsteň, na ktorý sa bude pozerať rovnako tak. Pokľaknite pred ňu s prstienkom posiatym drobnými trblietavými kameňmi a dokážte jej, že romantické filmy neklamú.

Praktická žena

Čo keď sa ale mienite vysloviť pred ženou, ktorá stojí pevne nohami na zemi, vyznáva minimalistický štýl života a najväčšiu radosť jej k narodeninám urobí kuchynský robot? Život s praktickou a racionálne uvažujúcou ženou je v mnohých smeroch veľmi jednoduchý, a obzvlášť, ak ide o výber zásnubného prsteňa. Asi už tušíte, že vašu milovanú neuchvátite prepychovým prsteňom s veľkým vyčnievajúcim drahokamom. Takáto žena ocení, keď jej prstienok nebude nikde prekážať, najlepšie tak, aby o ňom vôbec nevedela. A práve o to sa postará zásnubný prsteň s oslnivými kamienkami, ktorý zároveň pôsobí veľmi elegantne.

zásnubní prsten s diamantem

Radi vás tiež uvidíme na niektorej z našich pobočiek v Prahe, Brne alebo Bratislave, kde si zásnubné (ale aj snubné) prstienky môžete prezrieť osobne. Ak si nie ste istí veľkosťou prsteňa, nezúfajte, náš odborný a ochotný personál vám s výberom dokonale padnutého prstienka poradia. V prípade, že sa s veľkosťou predsa len netrafíte, nebude problém veľkosť zásnubného prsteňa upraviť :).

Prečítajte si tiež: