Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Ako spoznať pravé zlato?

Máte doma nejaké zlaté šperky a chcete si otestovať ich pravosť? Alebo si nejaké plánujete zaobstarať a byť si 100% istí, že sa naozaj jedná o zlato? Najjednoduchšie samozrejme je, nechať posúdenie na skúsenom zlatníkovi. Aj doma si však niekoľkými jednoduchými spôsobmi môžete pravosť zlata overiť.

celý článek

Akvamarín - drahokam, ktorý urobí šperk nebesky krásnym

Priezračný ako morská hladina, čistý ako krištáľ a modrý ako najjasnejšia obloha. Presne taký je akvamarín, vysoko cenený drahokam, ktorý urobí akýkoľvek šperk nebesky krásnym. Uvažujete o jeho kúpe? Prinášame vám všetko, čo o akvamaríne potrebujete vedieť.

celý článek

Rozlúčka so slobodou: Kedy a ako ju naplánovať?

Rozlúčka so slobodou patrí medzi tradičné spôsoby, ako sa budúce nevesty aj ženísi lúčia so slobodným životom a užijú si deň i večer, na ktorý len tak nezabudnú. Lenže ... Kto a kedy rozlúčku so slobodou vlastne plánuje? A ako ju naplánovať, aby sa o nej (v dobrom) hovorilo ešte za desiatky rokov?

celý článek

Výročie svadby: Tipy na darčeky aj na to, ako ho osláviť

Dodnes si pamätáte deň, kedy ste si povedali svoje "áno" a roky už plávate spoločným životom. Ďalšie výročie svadby je len dôkazom, že sa vám spolu pláva pekne. Netušíte, čo pri príležitosti striebornej, zlatej, ba dokonca diamantovej svadby darovať a ako výročie osláviť? Inšpirujte sa našimi tipmi.

celý článek
© 2019, Rýdl