Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Vyberáme šperk podľa kovu: Ktorý materiál víťazí?

Nie je šperk ako šperk. Životnosť šperku aj to, ako dlho zostane krásny, závisí predovšetkým na jeho materiálu. Medzi najrozšírenejšie typy kovov patrí zlato, striebro a platina. Líšia sa nielen cenou, ale aj svojimi vlastnosťami. Ak vás pri výbere šperku zaujíma, ktorý kov je najvhodnejšie, čítajte ďalej.

celý článek

Svadobné dary: Etiketa, tipy a odporúčania

Svadobné dary patria medzi tradičné svadobné zvyky. Dlhé roky boli čerství novomanželia zahrnutí najmä mixérmi, porcelánom a ďalšou výbavou domácnosti. Dnes už s praktickými darmi skôr neuspejete. Ako je to v dnešnej dobe sa svadobnými darmi? A ako si taktne povedať o peniaze?

celý článek

Svadobné tlačoviny - praktické rady a tipy

Keď sa povie svadobné tlačoviny, veľa ľuďom sa vybaví svadobné oznámenia. V dnešnej dobe je však prax ohľadne tlačovín pestrejšia a zahŕňa napríklad svadobné noviny, neopozerané menovky, ďakovacie kartičky či svadobnú knihu hostí. V našom článku môžete zistiť, bez akých tlačovín sa určite (ne)zaobídete a získate praktické tipy, ako tlačoviny pojať štýlovo a zaujímavo.

celý článek

Svadba v kostole - čo obnáša a ako prebieha?

Snívate o tom, že pôjdete k oltáru za sprievodu organu, ktorých tóny sa budú rozliehať po úchvatnom kostole? Či už ste veriaci, alebo nie, dosť možno vás zaujíma, čo taká svadba v kostole obnáša a ako prebieha. V našom článku sa dozviete všetko potrebné, vrátane toho, aké musíte splniť podmienky a na koľko vás svadba vyjde.

celý článek
© 2020, Rýdl