Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Šaty a šperky robia človeka: Ako sa správne obliecť na pohovor?

Na pracovnom pohovore záleží prvotne na tom, čo viete. Lenže už počas prvých 30 sekúnd si o vás personalista vytvorí obrázok, ktorý čiastočne ovplyvníte aj tým, čo máte na sebe. Ako sa na pohovor obliecť, aby ste zanechali čo najlepší prvý dojem a vyhli sa faux pause?

celý článek

7 typov svadobných dekorácií, ktoré pristanú boho aj rustikálnym svadbám

Rozhodli ste sa ladiť svoju svadbu do Boho či rustikálneho štýlu? Potom sa tešte najmä na jej dekoračné časť. Využijete totiž množstvo prírodných materiálov, kvetov i vecí, ktoré objavíte na pôde či v lese. Máme pre vás 7 tipov na (ne)obyčajné svadobné dekorácie, ktoré podčiarknu svadbu na statku, na záhrade i v stodole.

celý článek

Šperky na cestách: 4 spôsoby, ako ich skladovať

Chystáte sa tento rok na dovolenku? Potom si so sebou určite mienite zbaliť nielen svoje obľúbené outfity, ale aj šperky. Lenže ako skladovať šperky na cestách, aby neutrpeli žiadnu ujmu? Máme pre vás 4 tipy, s ktorými predídete zamotaným retiazkam, zatúlaným náušniciam aj poškriabaným prsteňom.

celý článek

Svadba s cudzincom: Ako sa vziať a nezblázniť sa z toho?

Našli ste svoju lásku v zahraničí a chcete sa vziať? Potom vás možno zaujíma, aká byrokracia vás čaká a čo všetko svadba s cudzincom obnáša. Zariaďovania bude celkom dosť, ale s našimi tipmi to zvládnete. Tak čítajte ďalej a zistite, ako si povedať svoje "áno".

celý článek
© 2020, Rýdl