Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Kúzlo fasovania: Ako sa do šperkov osadzujú kamene?

Keď si nabudúce budete vyberať šperky zdobené drahými kameňmi, okrem krásy drahokamu si všímajte aj jeho osadenie, ktoré ovplyvňuje žiaru kameňa i jeho bezpečné upevnenie. Prečítajte si, ako vyzerajú základné techniky aj hlavné rozdiely medzi nimi.

celý článek

7 rád do manželstva, ktoré si vziať k srdcu ešte dnes

Pokiaľ plánujete svadbu so svojou drahou polovičkou, potom vás asi zaujíma, ako si šťastné manželstvo udržať čo najdlhšie. Kľúč k dlhodobému spolužitiu vám bohužiaľ nedáme. Ale predsa radi sa s vami podelíme o pár tipov, ktoré by vám poradil snáď každý spokojný par.

celý článek

Originál je len jeden: Nechajte si vyrobiť gravírovaný šperk

Ako urobiť darovaný šperk ešte krásnejším a personalizovanejším? Stačí do neho nechať vyryť odkaz, dátum narodenia alebo tajný symbol. Metoda nazývaná gravírovanie premení akýkoľvek šperk na originál, ktorý ako darček zaručene zožne úspech

celý článek

Čo je malé, to je pekné. 6 tipov, ako usporiadať malú svadbu

Boli časy kedy, platilo nepísané pravidlo, že svadby musia byť veľkolepou udalosťou, na ktorej sa stretnú všetci príbuzní, kamaráti a známi zo všetkých kútov zeme. Komorné svadby majú svoje nezameniteľné kúzlo. Sú pritom nenáročne na prípravu, každým kúskom osobitné. Inšpirujte sa našimi tipmi a užite si svoju malú svadbu vo veľkom štýle.

celý článek
© 2020, Rýdl