Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Najkrajšie svadby celebrít roka 2018

Sú veľkolepé, do posledného detailu vyladené a spôsobujú rozruch. Svadby celebrít. Aj v roku 2018 sa niekoľko takých odohralo a bol by hriech sa s vami o ne nepodeliť.

celý článek

Vyznajte sa v štýloch zásnubných prsteňov

Zdá sa vám, že štýlov zásnubných prsteňov je príliš a že sa v nich tak trochu strácate? Potom nahliadnite do nášho malého sprievodcu, vďaka ktorému sa v najčastejších štýloch aj dizajnoch zásnubných prsteňov dokonale zorientujete.

celý článek

Ako vybrať zásnubný prsteň krok za krokom

Žiadosť o ruku nie je len tak a každý muž, ktorý sa kedy rozhodol pokľaknúť, to veľmi dobre vie. Veď už len vybrať dokonalý zásnubný prsteň vyžaduje veľké úsilie a prináša so sebou množstvo otázok. Aký štýl zásnubného prsteňa sa jej bude páčiť? Je lepší zirkón alebo briliant? Akú veľkosť zásnubného prsteňa zvoliť? Žiaden strach, nahliadnite do nášho sprievodcu a prečítajte si, ako vybrať zásnubný prsteň krok za krokom.

celý článek

6 najkrajších miest na svadbu v Česku

Dokonalá svadba začína výberom svadobného miesta. Práve to ovplyvní výslednú atmosféru aj štýl vášho svadobného dňa. V dnešnej dobe už sa naviac nemusíte držať skrátka a svoj deň D môžete prežiť na eko farme, uprostred viníc či v záhradách prepychového zámku. Alebo na jednom zo šiestich najkrajších svadobných miest v Česku, o ktoré sa s vami podelíme v dnešnom článku.

celý článek
© 2019, Rýdl