Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Vianočné darčeky 2019: Aké tento rok urobia radosť ženám a aké mužom?

Vianoce - sviatky pokoja a mieru. Veľakrát bohužiaľ len do tej doby, než príde rad na vianočné darčeky pre našich blízkych, ktorých výber často nechávame na poslednú chvíľu. Ich ozajstné čaro však spočíva v tom, keď ich vyberáme s láskou a nadšením. Ak stále netušíte, aké darčeky tento rok potešia manželky, mamičky, kamarátky a partnerov, inšpirujte sa našimi tipmi.  

celý článek

Náušnice z bieleho zlata vs. strieborné náušnice. Ktoré vyhrajú?

Či už si vyberáte nové náušnice pre seba, alebo sa obzeráte po krásnych náušniciach, ktoré chcete žene darovať ako darček k blížiacim sa Vianociam, najskôr čelíte zásadnej otázke: Zvoliť radšej strieborné náušnice, alebo náušnice z bieleho zlata? Aby sme vám tento oriešok pomohli rozlúsknuť, prinášame vám porovnanie dvoch najčastejšie používaných zlatníckych materiálov.

celý článek

Perlové náušnice ako symbol elegancie. Už nejaké máte?

Len máloktorý šperk dokáže byť tak nadčasový ako perly. Pokiaľ si potrpíte na elegantné a decentné šperky, základom vašej šperkovnice by bezpochyby mali byť perlové náušnice. Hodia sa takmer ku všetkým príležitostiam, zároveň však dokonale podčiarknu ženský pôvab. Prinášame vám niekoľko tipov, ako perlové náušnice vyberať aj kombinovať.

celý článek

Rozprávková svadba v zime: Ako na ňu?

Z hľadiska ročného obdobia stále prevládajú svadby v lete. A pritom zimné svadby majú svoje čaro a mnohokrát vás prekvapí, ako nádherné môžu byť. Svadobné šaty splývajúce so zasneženou krajinou, vôňa ihličia, vareného vína a atmosféra ako z rozprávky o Popoluške. Ako vyťažiť zo zimnej svadby maximum a čo zohľadniť pri jej plánovaní?

celý článek
© 2019, Rýdl