Prihlásenie zákazníka

Zabudnuté heslo

Registrace zákazníka

Výhody registrace
  • Přehled o vašich aktuálních a historických objednávkách.
  • Zařazení do našeho věrnostního programu.
  • Sleva až do výše 10%.
  • Možnost nastavení připomenutí vašich významných životních událostí.

Blog obrúčky Rýdl

Zásnubný prsteň pod vianočný stromček

Zásnubný prsteň pod vianočný stromček

Pokiaľ premýšľate, že priateľku požiadate o ruku pri vianočnom stromčeku, budú sa vám hodiť naše tipy na dokonalé zásnuby na Vianoce. Poradíme najlepšie miesta a tipy, ako sa zasnúbiť na Vianoce.

Svadba v roku 2021? Áno! 5 tipov, ktoré vám uľahčia plánovanie

Svadba v roku 2021? Áno! 5 tipov, ktoré vám uľahčia plánovanie

Tešili ste sa, že tento rok svoju lásku konečne spečatíte, ale vzhľadom k pandemickej situácii premýšľate, či nebude lepšie svadbu odložiť? Vývoj udalostí síce odhadnúť nedokážeme, ale veríme, že leto bude svadbami opäť nabité. Preto začnite svoj deň D plánovať včas a hlavne s úsmevom na perách. Máme pre vás 5 tipov, ktoré vám prípravu svadby v roku 2021 uľahčia.

Zásnubný prsteň na mieru: Navrhnite si prsteň snov

Zásnubný prsteň na mieru: Navrhnite si prsteň snov

Príprava zásnub nemusí byť vždy utajovanou záležitosťou. Niekedy skrátka budúci snúbenci o žiadosti o ruku otvorene diskutujú a spoločne plánujú nielen celú udalosť, ale aj zásnubný prsteň. Ak aj vy túžite po originálnom zásnubnom prsteni, ktorý bude ako vystrihnutý z vašich snov, čítajte ďalej. Prinášame vám tipy, ako pri jeho dizajnovaní postupovať.

Svadobné trendy 2021: Na čo sa tešiť?

Svadobné trendy 2021: Na čo sa tešiť?

Čaká vás v budúcom roku váš svadobný deň? Potom sa vám možno bude hodiť štipka inšpirácie zo svadobných magazínov, ktoré už ohlásili trendy pre nadchádzajúcu svadobnú sezónu. Prečítajte si, v akom duchu sa ponesú svadby v roku 2021.

5 tipov, ako vybrať šperk pre ženy

5 tipov, ako vybrať šperk pre ženy

Čo žena, to jedinečnosť. Niektoré nedajú dopustiť na zlato, iné zase majú slabosť pre drahé kamene alebo klenoty s hlbokou symbolikou. Lámete si hlavu nad tým, akým šperkom obdarovať svoju priateľku, dcéru alebo mamičku? Máme pre vás tipy, ktoré vás prevedú labyrintom výberu perfektného šperku.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE: Objednávky na šperky s dodaním do Vianoc prijímame do 13.12.2021. Od 24.12. do 2.1. budú predajne a výroba uzavreté. Ďakujeme za Vašu priazeň a prajeme Veselé Vianoce!