Celkom / 0 EUR
cz sk

Dôležité informácie

Rytiny do prsteňov

Rytiny do našich snubných prsteňov vykonávame ZADARMO. Najčastejšie sa do dámskeho prsteňa vyrýva meno ženícha a dátum svadby, do pánskeho meno nevesty a dátum svadby.

celý článek

28 dôvodov, prečo kúpiť šperk u nás

Teší nás, že ste sa dostali až sem a  zaujíma vás, prečo by ste vlastne mali zvoliť naše šperky. Veríme, že našich 28 dôvodov vás presvedčí o tom, že robíte dobre a že naša česká história, tradície, poctivosť a moderné výroba budú tými hlavnými dôvodmi.

celý článek

Diamanty a certifikáty

Premýšľate o nákupe prsteňa alebo náušnice s diamantom? Určite chcete vedieť, čo za svoje peniaze dostanete. Ale aká je garancia naozaj kvalitného kameňa, keď sami diamantom nerozumiete? Tu sa vám všetky dôležité parametre pokúsime stručne a čo najpresnejšie opísať.

celý článek

Darčekové balenie & ako sa starať o šperky

Aj dokonalý šperk vyžaduje luxusné zaobchádzanie. Pri nákupe našich výrobkov získate ku každému z nich elegantné darčekové balenie. Nemusíte tak mať starosti s balením darčeku. Vnútro krabičky je potiahnuté jemným saténom, takže zároveň slúži ako dokonalá šperkovnica vhodná k ukladaniu šperkov, kde budú Vaše poklady chránené pred poškrabaním, prachom, atď.

celý článek
© 2019, Rýdl