Celkom / 0 EUR
cz sk

Dôležité informácie

Rytiny do prsteňov

Rytiny do našich prsteňov poskytujeme ZDARMA. Najčastejšie sa do dámskeho prsteňa vyrýva meno ženícha a dátum svadby, do pánskeho meno nevesty a dátum svadby. Dodajte prsteňom viac emócií. Tieto symboly môžete mať vo Vašich prsteňoch len pred menom a dátumom. Dajte Vaším svadobným obrúčkam viac originality. Ponúkame možnosť rytín mien a dátumu svadby podľa Vášho vlastnoručného písma, poprípade na základe vlastného fontu písma, ktorý nám dodáte.  

celý článek
Rytiny do prsteňov

Diamanty a certifikáty

Premýšľate o nákupe prsteňa alebo náušnice s diamantom? Určite chcete vedieť, čo za svoje peniaze dostanete. Ale aká je garancia naozaj kvalitného kameňa, keď sami diamantom nerozumiete? Tu sa vám všetky dôležité parametre pokúsime stručne a čo najpresnejšie opísať.

celý článek
Diamanty a certifikáty

Darčekové balenie & ako sa starať o šperky

Aj dokonalý šperk vyžaduje luxusné zaobchádzanie. Pri nákupe našich výrobkov získate ku každému z nich elegantné darčekové balenie. Nemusíte tak mať starosti s balením darčeku. Vnútro krabičky je potiahnuté jemným saténom, takže zároveň slúži ako dokonalá šperkovnica vhodná k ukladaniu šperkov, kde budú Vaše poklady chránené pred poškrabaním, prachom, atď.

celý článek
Darčekové balenie & ako sa starať o šperky
© 2018, Rýdl