Prihlásenie zákazníka

Zabudnuté heslo

Registrace zákazníka

Výhody registrace
  • Přehled o vašich aktuálních a historických objednávkách.
  • Zařazení do našeho věrnostního programu.
  • Sleva až do výše 10%.
  • Možnost nastavení připomenutí vašich významných životních událostí.
Späť do kategórie Svadobné obrúčky

Snubné prstene 044 biele zlato 14kt

Snubné prstene, biele a žlté zlato, rovný profil, celolesk, uprostred tenká drážka, ktorá oddeľuje farby zlata na biely a žltý pásik, dámsky doplnený kamienkami, ktoré sú zafasované v ozdobnom pásiku na drážke.
Celková cena
1 093 € s DPH
Materiál
Materiál

Tu môžete vyberať z materiálov, v ktorých vieme konkrétny model vyrobiť. Z troch farieb 14kt zlata (18kt zlato na dotaz) platiny či palladia. Dlhodobo najobľúbenejšie biele zlato veľmi často nahrádza ružové. Či máte záujem o niečo skutočne výnimočné, veľmi kvalitného vyberte platinu - kráľovnú medzi drahými kovmi. Šperky z platiny vynikajú predovšetkým dlhou životnosťou a stálofarebnosťou.

Veľkosť

Tu môžete vyberať z dostupných veľkostí pre konkrétny model. Môžete voliť aj pol veľkosti. Je veľmi dôležité skúšať skúšobnými krúžkami podobnej šírky a profilu ako zvolený prsteň. V našich obchodoch máme skúšobné krúžky o šírke 2,3,4,5,6 mm v rôznych profiloch. V prípade, že sa k nám nedostanete či má byť prekvapenie, môžeme vám poslať zadarmo orientačné skúšobné krúžky.

Veľkosť prsteňa:
Šířka

Tu je možné vyberať zo šírok prsteňov, ktorá by Vám najviac vyhovovala. V prípade, že máte záujem o inú ako tu dostupných, kontaktujte nás. Nájdeme riešenie.

Šírka:
Kameň

Všetky naše šperky vyrábame so syntetickými zirkónmi, prírodnými diamantmi a inými pravými drahokamami. Najčastejšou voľbou sú prírodné diamanty s okrúhlym briliantovým brusom. Ku každému diamantu získate certifikát pravosti (od 0,30ct medzinárodný certifikát). Máte iné požiadavky na kameň, kvalitu, či brus? Kontaktujte nás, splníme vaše priania.

Kameň:
Veľkosť prsteňa:
Šířka
Engraving
Dámsky prsteň
Na začiatok
Uprostred
Na koniec
Štýl písma:
Pánsky prsteň
Na začiatok
Uprostred
Na koniec
Štýl písma:
Dámsky prsteň

Pánsky prsteň

Potrebujete poradiť s Vaším nákupom?

Dostupnosť
Na zákazku - 30. decembra 2021 u Vás.

Potrebujete rýchlejšie? Kontaktujte nás nájdeme riešenie..

1 093 € s DPH
Prečo kúpiť
práve u nás

V našom obchode môžete vidieť modely, ktoré sú ľubovoľne kombinovateľné do tisíc variácií. Preto je len na Vás, ktorý model Vás a Vášho partnera najviac zaujme.

Ďalšou možnosťou je priniesť si svoju vlastnú predstavu na papieri, obrázku či „v hlave“. Po odbornej konzultácii so zlatníkom spoločne zhotovíte konečný návrh. Radi Vám navyše pomôžeme vybrať tie najvhodnejšie modely snubných prsteňov priamo pre Vás.

O nás
Výhody nákupu
šperkov u nás
    DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE: Objednávky na šperky s dodaním do Vianoc prijímame do 13.12.2021. Od 24.12. do 2.1. budú predajne a výroba uzavreté. Ďakujeme za Vašu priazeň a prajeme Veselé Vianoce!