Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Perlové náušnice ako symbol elegancie. Už nejaké máte?

Len máloktorý šperk dokáže byť tak nadčasový ako perly. Pokiaľ si potrpíte na elegantné a decentné šperky, základom vašej šperkovnice by bezpochyby mali byť perlové náušnice. Hodia sa takmer ku všetkým príležitostiam, zároveň však dokonale podčiarknu ženský pôvab. Prinášame vám niekoľko tipov, ako perlové náušnice vyberať aj kombinovať.

celý článek

Rozprávková svadba v zime: Ako na ňu?

Z hľadiska ročného obdobia stále prevládajú svadby v lete. A pritom zimné svadby majú svoje čaro a mnohokrát vás prekvapí, ako nádherné môžu byť. Svadobné šaty splývajúce so zasneženou krajinou, vôňa ihličia, vareného vína a atmosféra ako z rozprávky o Popoluške. Ako vyťažiť zo zimnej svadby maximum a čo zohľadniť pri jej plánovaní?

celý článek

Ako spoznať pravé zlato?

Máte doma nejaké zlaté šperky a chcete si otestovať ich pravosť? Alebo si nejaké plánujete zaobstarať a byť si 100% istí, že sa naozaj jedná o zlato? Najjednoduchšie samozrejme je, nechať posúdenie na skúsenom zlatníkovi. Aj doma si však niekoľkými jednoduchými spôsobmi môžete pravosť zlata overiť.

celý článek

Akvamarín - drahokam, ktorý urobí šperk nebesky krásnym

Priezračný ako morská hladina, čistý ako krištáľ a modrý ako najjasnejšia obloha. Presne taký je akvamarín, vysoko cenený drahokam, ktorý urobí akýkoľvek šperk nebesky krásnym. Uvažujete o jeho kúpe? Prinášame vám všetko, čo o akvamaríne potrebujete vedieť.

celý článek
© 2019, Rýdl