Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Tipy na darčeky na Valentína a ako ho tento rok osláviť

Valentín sa blíži, a hoci k tomu, aby sme niekomu dokázali svoju lásku, nepotrebujeme špeciálny dátum, ide o vcelku milú príležitosť, ako si urobiť pekný deň. Tak prečo ju nevyužiť? Prinášame vám 7 obyčajných aj neobyčajných tipov, ako tento rok Valentína osláviť a akými darčekmi sa vzájomne potešiť.

celý článek

Šperky Rýdl oslavujú 20 rokov. Vďaka vám!

Silvester je síce za nami, oslavy však ešte nekončia. Otáčame prvú stránku kalendára a so všetkou pokorou a radosťou oznamujeme, že je tomu presne 20 rokov od vzniku značky Rýdl. A kedy  sa s vami podeliť o príbeh jedného mladého zlatníka než práve dnes? Aj vy ste jeho súčasťou, tak neváhajte, uvarte si kávu a prečítajte si, ako sme spoločne prešli taký kus cesty.

celý článek

Zamilujte si šperky inšpirované jeseňou

 Jeseň je obdobie mnohých tvárí - zatiaľ čo jeden deň nás uchváti svojou hravosťou a pestrosťou, iný nám nastaví svoju pochmúrnu a smutnú tvár. Ak však toto obdobie skrášlite tými správnymi šperkami, pochmúrnosť sa razom premení v každodennú radosť a úsmevy. Inšpirujte sa našimi tipmi a pozrite sa, s akými šperkami na jeseň zažiarite.

celý článek
© 2019, Rýdl