Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Zásnubné prstene celebrít: Aký je ten najkrajší?

Sú okázalé, trblietavé a ich cena sa pohybuje v astronomických sumách. Pozrite sa s nami na tie nablýskané zásnubné prstene, ktoré žiaria široko ďaleko na hollywoodskom bulvári aj v kráľovských palácoch.

celý článek

Svadobný plánovač Rýdl k stiahnutiu

Snáď žiadnemu inému dňu nevenujeme toľko pozornosti a príprav ako tomu svadobnému. Veľa ľudí sa vám dokonca prizná, že plánovanie svadby považujú za svoj najväčší životný projekt. Aby sme vám túto krásnu úlohu čo najviac uľahčili, vytvorili sme pre vás prehľadný svadobný plánovač, vďaka ktorému na nič nezabudnete. A dokonca si ho môžete stiahnuť aj v PDF verzii!

celý článek

Romantická svadba v prírode: Ako na ňu?

Povedať si svoje "áno" v objatí prírody je dnes pre snúbencov čoraz obľúbenejšou voľbou. Inšpirujte sa naším malým sprievodcom, ako takú svadbu zorganizovať a užite si svoj deň "D" v uvoľnenom duchu.

celý článek

29 romantických aj úsmevných citátov o manželstve

Manželstvo je len natoľko krásne, aké si ho urobíte. Recept na to šťastné vám bohužiaľ nedáme, ale ukážeme vám, čo si o tomto významnom životnom míľniku myslia slávni spisovatelia, filozofi či básnici. Prinášame vám zoznam najkrajších citátov o manželstve, v ktorých dosť možno nájdete všetky odpovede, ktoré hľadáte.

celý článek
© 2020, Rýdl