Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Typy zapínanie náušníc a všetko, čo o nich potrebujete vedieť

Vyberáte nové náušnice? Potom venujte pozornosť nielen ich vzhľadu, ale aj typu zapínania. Pretože aj na ňom závisí, či sa vám náušnice pohodlne nosia a či držia na svojom mieste. Aké sú najčastejšie typy zapínanie náušníc a ako sa líšia ich vlastnosti?

celý článek

Svedkovia, svedkyňa a družičky - aké sú ich úlohy a povinnosti?

Ísť niekomu za svedka či za družičku je obrovská pocta. Svedkovia sa navyše hneď po snúbencoch radí medzi najdôležitejšie osoby, ktoré sa svadby aj svadobných príprav zúčastňujú. Čo tieto významné úlohy obnášajú? Zoznam všetkých hlavných úloh aj povinností sme pre vás zhrnuli v článku.

celý článek

Svadobná koordinátorka ušetrí čas aj nervy. Oplatí sa aj vám?

Viete, čo je snom každej nevesty? Užiť si svoj svadobný deň naplno. To sa ale často podarí len v prípade, že ide všetko podľa plánu, nevesta sa nestresuje a nemusia myslieť na stovku vecí. Našťastie existujú svadobné koordinátorky, ktoré na svadbách často nebývajú vidieť, ale práve vďaka nim to beží všetko ako po masle. Pomôže svadobné koordinátorka aj vám? A koľko za jej služby zaplatíte?

celý článek

Profily snubných prsteňov - ako sa líšia a ktoré vybrať?

Pri výbere snubných prsteňov je dôležitý nielen ich vzhľad a veľkosť, ale aj typ obrúčky. Práve profil snubného prsteňa sa podieľa na tom, ako dobre vám prsteň sedí a či sa vám pohodlne nosí. V nasledujúcom článku vám predstavíme základné profily snubných prsteňov, rozdiely medzi nimi a poradíme, podľa čoho ich vyberať.

celý článek
© 2020, Rýdl