Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Ako najlepšie skombinovať snubný a zásnubný prsteň?

Zatiaľ čo niektoré ženy svoj zásnubný prsteň po svadbe odložia a na obdiv dávajú iba snubný, iné sa rozhodnú z nich vytvoriť dokonalý pár a nosia oba naraz. V takom prípade je potrebné držať sa určitých pravidiel a pri výbere snubného prsteňa myslieť na to, aby spolu oba prstene pekne ladili. Zaujíma vás, ako to docieliť? Inšpirujte sa našimi tipmi.

celý článek

Ako naplánovať svadbu v 10 krokoch a na nič dôležité nezabudnúť?

O tom, že plánovanie svadby je krásne, rozhodne nepochybujeme. Môže byť ale tiež dosť vysiľujúce a časovo náročné, z čoho ťažia napríklad práve svadobné agentúry. Pravdou zostáva, že na naplánovanie svojej vysnívanej svadby vám postačí len chuť, čas, dávka nadšenia a náš praktický sprievodca, vďaka ktorému na nič dôležité nezabudnete. Hurá, ide sa plánovať!

celý článek

Najkrajšie svadby celebrít roka 2018

Sú veľkolepé, do posledného detailu vyladené a spôsobujú rozruch. Svadby celebrít. Aj v roku 2018 sa niekoľko takých odohralo a bol by hriech sa s vami o ne nepodeliť.

celý článek

Vyznajte sa v štýloch zásnubných prsteňov

Zdá sa vám, že štýlov zásnubných prsteňov je príliš a že sa v nich tak trochu strácate? Potom nahliadnite do nášho malého sprievodcu, vďaka ktorému sa v najčastejších štýloch aj dizajnoch zásnubných prsteňov dokonale zorientujete.

celý článek
© 2019, Rýdl