Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Aktuálna situácia ohľadom rytín: Plánujete tento rok svadbu a ešte neviete presný dátum?

Vážení zákazníci, vzhľadom k aktuálnemu dianiu okolo koronavírusu sme sa pre vás rozhodli spísať krátky článok, ktorý sa týka objednávok a rytín do vašich snubných prstienkov. Vzhľadom k tomu, že sa táto situácia dotkla mnohých z vás, pokúsime sa pre vás nájsť vždy to najlepšie možné riešenie.

celý článek

Tanzanit - jeden z najkrajších modrých kameňov

Páčia sa vám modré drahokamy? Potom vás určite osloví tanzanit - jeden z najúžasnejších a najvzácnejších kameňov súčasnosti. Za jeho objavenie vďačíme domorodým obyvateľom Tanzánie a tiež spoločnosti Tiffany & Co., ktorá ho neskôr uznala ako drahokam a preslávila ho po celom svete. V článku sa dozviete všetko, čo by vás o tanzanit mohlo zaujímať.

celý článek

5 najvzácnejších a najdrahších drahokamov sveta

Sú uhrančivo krásne, farebné a drahocenné. Áno, hovoríme o najvzácnejších a najdrahších drahokamoch sveta, ktoré sú unikátne svojim sfarbením i vlastnosťami. Už ste o nich počuli?

celý článek

Ideálna zábava na svadbe? Svadobné tomboly i kvízy

Dokonalá svadba je dojemná, očarujúca, ale predovšetkým zábavná. Premýšľate, ako hostí zabaviť, aby na váš svadobný deň spomínali dlho a s úsmevom? Potom oceníte naše tipy na zábavné svadobné hry, kvízy a ďalšie aktivity, ktoré ľahko zabavia svokry, deduškov i kamarátov.

celý článek
© 2020, Rýdl