Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

4 úlohy, o ktoré by sa mal pred svadbou postarať ženích

Často sa hovorí o tom, ako to majú nevesty s plánovaním svadby ťažké. Toľko stresu, zariaďovania a rozhodovania. Pre ženícha sa ale iste nájde pár úloh,  s ktorými môže pomôcť a odobrať tak trochu starostí z bedier jeho nastávajúcej.

celý článek

Najslávnejší diamant – Cullinan

Slovo diamant pochádza z gréčtiny a znamená nezničiteľný. A ako najtvrdší nerast môže byť vo Vašej rodine po celé dlhé generácie.

celý článek

Musíme mať rovnaké svadobné obrúčky?

Povedzme si to rýchlo  - nemusíte!  V minulosti bolo pravidlom, že oba manželia majú rovnaké snubné prstienky. To už ale neplatí a dnes môžete naplno vyjadriť nielen spolupatričnosť, ale aj vlastné odlišnosti, prstienky, ktoré budú presne podľa Vašich predstáv. 

celý článek

Veľkosť prsteňa, zn. tajne

S veľkosťou prsteňa si často nevieme rady a chceli by sme, aby v tento nádherný okamih bol vo všetkom perfektný. Teda nie len aby sa zásnubný prsteň partnerke páčil, ale aby jej krásne sedel. Máme pre Vás pár tipov ako ,,potajomky“ zistiť tú správnu veľkosť prsteňa.

celý článek
© 2019, Rýdl