Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Svadba bez detí? Zistite, ako ju riešiť aj oznámiť

Deti na svadbe, často diskutovaná téma, v ktorom sa spravidla stretávajú názory rodičov a bezdetných snúbencov. Prvý tábor si väčšinou svadbu bez detí nedokáže predstaviť, druhý zase vrúcne premýšľa, ako priateľom svadbu pre dospelých citlivo oznámiť. Je to aj váš prípad? Prečítajte si, ako sa k situácii postaviť a vyjsť z nej čo najlepšie.

celý článek

Ako napísať svadobný sľub krok za krokom

Novomanželia si pri obrade zamilovane hľadia do očí a do niekoľkých srdcervúcich viet zhrnú všetky svoje city. Nie je skrátka nič krajšieho ako osobitý svadobný sľub. Lenže zhrnúť všetko, čo máte na srdci na papier, môže byť zložitejšie, než sa zdá. Máme pre vás návod, s ktorým to hravo zvládnete.

celý článek

Vyberáme šperk podľa kovu: Ktorý materiál víťazí?

Nie je šperk ako šperk. Životnosť šperku aj to, ako dlho zostane krásny, závisí predovšetkým na jeho materiálu. Medzi najrozšírenejšie typy kovov patrí zlato, striebro a platina. Líšia sa nielen cenou, ale aj svojimi vlastnosťami. Ak vás pri výbere šperku zaujíma, ktorý kov je najvhodnejšie, čítajte ďalej.

celý článek

Svadobné dary: Etiketa, tipy a odporúčania

Svadobné dary patria medzi tradičné svadobné zvyky. Dlhé roky boli čerství novomanželia zahrnutí najmä mixérmi, porcelánom a ďalšou výbavou domácnosti. Dnes už s praktickými darmi skôr neuspejete. Ako je to v dnešnej dobe sa svadobnými darmi? A ako si taktne povedať o peniaze?

celý článek
© 2020, Rýdl