Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Ako vybrať zásnubný prsteň krok za krokom

Žiadosť o ruku nie je len tak a každý muž, ktorý sa kedy rozhodol pokľaknúť, to veľmi dobre vie. Veď už len vybrať dokonalý zásnubný prsteň vyžaduje veľké úsilie a prináša so sebou množstvo otázok. Aký štýl zásnubného prsteňa sa jej bude páčiť? Je lepší zirkón alebo briliant? Akú veľkosť zásnubného prsteňa zvoliť? Žiaden strach, nahliadnite do nášho sprievodcu a prečítajte si, ako vybrať zásnubný prsteň krok za krokom.

celý článek

6 najkrajších miest na svadbu v Česku

Dokonalá svadba začína výberom svadobného miesta. Práve to ovplyvní výslednú atmosféru aj štýl vášho svadobného dňa. V dnešnej dobe už sa naviac nemusíte držať skrátka a svoj deň D môžete prežiť na eko farme, uprostred viníc či v záhradách prepychového zámku. Alebo na jednom zo šiestich najkrajších svadobných miest v Česku, o ktoré sa s vami podelíme v dnešnom článku.

celý článek

Tipy na darčeky na Valentína a ako ho tento rok osláviť

Valentín sa blíži, a hoci k tomu, aby sme niekomu dokázali svoju lásku, nepotrebujeme špeciálny dátum, ide o vcelku milú príležitosť, ako si urobiť pekný deň. Tak prečo ju nevyužiť? Prinášame vám 7 obyčajných aj neobyčajných tipov, ako tento rok Valentína osláviť a akými darčekmi sa vzájomne potešiť.

celý článek

Šperky Rýdl oslavujú 20 rokov. Vďaka vám!

Silvester je síce za nami, oslavy však ešte nekončia. Otáčame prvú stránku kalendára a so všetkou pokorou a radosťou oznamujeme, že je tomu presne 20 rokov od vzniku značky Rýdl. A kedy  sa s vami podeliť o príbeh jedného mladého zlatníka než práve dnes? Aj vy ste jeho súčasťou, tak neváhajte, uvarte si kávu a prečítajte si, ako sme spoločne prešli taký kus cesty.

celý článek
© 2019, Rýdl