Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Kúzlo svadby v zime

Pre veľa ľudí je zima tým najkrajším obdobím v roku. Ak počasie praje, krajinu pokryje biela trblietavá pokrývka a prechádzky hlbokým snehom sú nielen príjemné na oko, ale i na duši. Pokiaľ ste obaja nadšenci zimných radovánok, ponúka sa možnosť svadby v zime.

celý článek

Diamant Hope. Naozaj je prekliaty?

Diamant Hope je opradený mnohými legendami. Záleží len na vás, či sa necháte uniesť príbehmi alebo zostanete pragmatickí. Diamant má sýte, modrofialové sfarbenie a váži 45,5 karátov. V súčasnej dobe je vystavený v Národnom prírodovedeckom múzeu vo Washingtone a jeho cesta bola dlhá a zložitá.

celý článek

Odkazy od svadobčanov na jednom mieste

Svadba je veľký deň a určite si na tento deň chcete uchovať čo najviac krásnych spomienok. Vďaka svadobnej knihe hosťov si spomienky môžete pripomenúť nielen pár mesiacov po svadbe ale aj pri výročí 25 spoločných rokov.

celý článek

4 úlohy, o ktoré by sa mal pred svadbou postarať ženích

Často sa hovorí o tom, ako to majú nevesty s plánovaním svadby ťažké. Toľko stresu, zariaďovania a rozhodovania. Pre ženícha sa ale iste nájde pár úloh,  s ktorými môže pomôcť a odobrať tak trochu starostí z bedier jeho nastávajúcej.

celý článek
© 2019, Rýdl