Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Rozlúčka so slobodou: Kedy a ako ju naplánovať?

Rozlúčka so slobodou patrí medzi tradičné spôsoby, ako sa budúce nevesty aj ženísi lúčia so slobodným životom a užijú si deň i večer, na ktorý len tak nezabudnú. Lenže ... Kto a kedy rozlúčku so slobodou vlastne plánuje? A ako ju naplánovať, aby sa o nej (v dobrom) hovorilo ešte za desiatky rokov?

celý článek

Výročie svadby: Tipy na darčeky aj na to, ako ho osláviť

Dodnes si pamätáte deň, kedy ste si povedali svoje "áno" a roky už plávate spoločným životom. Ďalšie výročie svadby je len dôkazom, že sa vám spolu pláva pekne. Netušíte, čo pri príležitosti striebornej, zlatej, ba dokonca diamantovej svadby darovať a ako výročie osláviť? Inšpirujte sa našimi tipmi.

celý článek

5 miest na svete, kde chcete, aby vás požiadal o ruku

Na svete sa nachádza množstvo úchvatných miest, ale len niektoré z nich sa z určitých dôvodov stávajú javiskom pre romantické žiadosti o ruku. A potom sú tie, ktoré k tomuto okamihu priamo nabádajú, čo mnohokrát zistíte, až keď ich reálne zbadáte. Päť z nich vám v dnešnom článku predstavíme ako miesta, kde rozhodne chcete byť požiadaná o ruku.

celý článek

Ako vyčistiť zlato, aby znova získalo svoj lesk?

Aj zlato, jeden z luxusných a zároveň najmäkších kovov, skôr či neskôr zostarne a na jeho povrchu sa objavia vrásky v podobe škvrniek, mastnoty a v horšom prípade aj rýh. Ak aj vy nosíte zlatý šperk, ktorý dávno stratil svoju pôvodnú farbu aj lesk, potešíme vás. Pomocou niekoľkých osvedčených tipov môžete krásu svojich šperkov znova obnoviť. Ako na to?

celý článek
© 2019, Rýdl