Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Tipy na darčeky na Valentína a ako ho tento rok osláviť

Valentín sa blíži, a hoci k tomu, aby sme niekomu dokázali svoju lásku, nepotrebujeme špeciálny dátum, ide o vcelku milú príležitosť, ako si urobiť pekný deň. Tak prečo ju nevyužiť? Prinášame vám 7 obyčajných aj neobyčajných tipov, ako tento rok Valentína osláviť a akými darčekmi sa vzájomne potešiť.

celý článek

Šperky Rýdl oslavujú 20 rokov. Vďaka vám!

Silvester je síce za nami, oslavy však ešte nekončia. Otáčame prvú stránku kalendára a so všetkou pokorou a radosťou oznamujeme, že je tomu presne 20 rokov od vzniku značky Rýdl. A kedy  sa s vami podeliť o príbeh jedného mladého zlatníka než práve dnes? Aj vy ste jeho súčasťou, tak neváhajte, uvarte si kávu a prečítajte si, ako sme spoločne prešli taký kus cesty.

celý článek

Zamilujte si šperky inšpirované jeseňou

 Jeseň je obdobie mnohých tvárí - zatiaľ čo jeden deň nás uchváti svojou hravosťou a pestrosťou, iný nám nastaví svoju pochmúrnu a smutnú tvár. Ak však toto obdobie skrášlite tými správnymi šperkami, pochmúrnosť sa razom premení v každodennú radosť a úsmevy. Inšpirujte sa našimi tipmi a pozrite sa, s akými šperkami na jeseň zažiarite.

celý článek

Romantička alebo klasička? Vyberte ten správny zásnubný prsteň

Čoho sa muži pred zásnubami najviac obávajú? Povolenie rodičov? Kdeže. Najviac ich ťaží výber zásnubného prstienka. Avšak na to, aby ste vybrali prsteň, ktorým sa svojej žene dokonale trafíte do vkusu, bohato postačí vedieť, aká je.

celý článek
© 2019, Rýdl