Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Prehľadný manuál: Čo všetko zariadiť po svadbe?

Okrem tých príjemnejších záležitostí, ako sú medové týždne alebo prezentácie svadobných fotografií, vás po svadbe čaká aj trocha "úradničiny". Zmena priezviska, nové doklady - čo ďalšieho je potreba hneď po svadbe vybaviť?

celý článek

V súlade s prírodou: 5 tipov, ako pripraviť ekologickú svadbu

Udržateľnosť je v dnešnej dobe veľkou témou. Neustále pribúda snúbencov, ktorým na planéte záleží, a tak chcú usporiadať svadbu s čo najmenším ekologickým dopadom. Patríte medzi nich? Potom si nenechajte ujsť naše tipy, ktoré vám plánovanie zelenej svadby uľahčia.

celý článek

Šaty a šperky robia človeka: Ako sa správne obliecť na pohovor?

Na pracovnom pohovore záleží prvotne na tom, čo viete. Lenže už počas prvých 30 sekúnd si o vás personalista vytvorí obrázok, ktorý čiastočne ovplyvníte aj tým, čo máte na sebe. Ako sa na pohovor obliecť, aby ste zanechali čo najlepší prvý dojem a vyhli sa faux pause?

celý článek

7 typov svadobných dekorácií, ktoré pristanú boho aj rustikálnym svadbám

Rozhodli ste sa ladiť svoju svadbu do Boho či rustikálneho štýlu? Potom sa tešte najmä na jej dekoračné časť. Využijete totiž množstvo prírodných materiálov, kvetov i vecí, ktoré objavíte na pôde či v lese. Máme pre vás 7 tipov na (ne)obyčajné svadobné dekorácie, ktoré podčiarknu svadbu na statku, na záhrade i v stodole.

celý článek
© 2020, Rýdl