Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Šperky na cestách: 4 spôsoby, ako ich skladovať

Chystáte sa tento rok na dovolenku? Potom si so sebou určite mienite zbaliť nielen svoje obľúbené outfity, ale aj šperky. Lenže ako skladovať šperky na cestách, aby neutrpeli žiadnu ujmu? Máme pre vás 4 tipy, s ktorými predídete zamotaným retiazkam, zatúlaným náušniciam aj poškriabaným prsteňom.

celý článek

Svadba s cudzincom: Ako sa vziať a nezblázniť sa z toho?

Našli ste svoju lásku v zahraničí a chcete sa vziať? Potom vás možno zaujíma, aká byrokracia vás čaká a čo všetko svadba s cudzincom obnáša. Zariaďovania bude celkom dosť, ale s našimi tipmi to zvládnete. Tak čítajte ďalej a zistite, ako si povedať svoje "áno".

celý článek

Ako pripraviť svadobný príhovor, ktorý dojme aj pobaví

Medzi výnimočné okamihy svadobného dňa patria okrem samotného obradu tiež svadobné preslovy a prípitky. Ako otca nevesty či svedka vás táto úloha zrejme neminie a ak vás o neho ženích s nevestou doslova požiadajú, je to veľká pocta. Ako taký svadobný príhovor pripraviť?

celý článek

5 najčastejších svadobných trapasov alebo na čo si dať pozor v Deň Dé

Je absolútne prirodzené, že chcete, aby váš svadobný deň bol dokonalý. Avšak ako to už býva zvykom. Čím viac si v hlave vytvárame dokonalý scénar, tým skôr sa niečo pokazí. A že na svadbe môže nečakaných situácií nastať požehnane. Tie najpravdepodobnejšie, sme pre vás spísali v článku, aby ste vedeli, na čo sa pripraviť.

celý článek
© 2020, Rýdl