Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Koľko minúť na snubný prsteň?

S  článkami o tom, koľko by mal muž minúť za zásnubný prsteň, sa to na internete len tak hemží. Potom ale príde svadba a vystane otázka, ktorá sa zrazu týka oboch partnerov: Koľko peňazí investovať do snubných prsteňov? Čo je málo a čo už je príliš? Hoci predpísaná suma neexistuje, prinášame vám niekoľko užitočných tipov, ako si čiastku jednoznačne určiť.

celý článek

Svadobné šperky: Ako vybrať ich správne?

Viete, čo je skvelé na šperkoch, ktoré si vezmete vo svoj svadobný deň? Okrem toho, že na vás zanechajú dotyk luxusu a ešte viac vás rozžiaria, napríklad aj to, že na rozdiel od svadobných šiat ich nosíte aj po svadbe. Prezradíme vám, ako a podľa čoho si vybrať svadobné šperky, aby dokonale ladili k vašim svadobným šatám a zároveň sa hodili aj na bežné nosenie.

celý článek

Strata snubného prsteňa: Čo s tým?

Spomienky zo svadby možno raz odznejú, ale snubný prsteň na ruke vám ten jedinečný deň bude pripomínať už navždy. Aspoň v ideálnom svete. V tom reálnom sa totiž bežne stáva, že jeden z novomanželov svoj snubný prsteň stratí, a to napríklad priamo na svadobnej ceste. Stretla táto nemilá situácia aj vás? Zhlboka sa nadýchnite a prečítajte si, čo strata snubného prsteňa znamená a ako ju riešiť.

celý článek

Čo si nechať vyryť na snubný prsteň?

Svadba sa rýchlo blíži a hoci ste narazili na stovky krásnych snubných prsteňov, stále máte pocit, že im niečo chýba. Stačí pritom jemná rytina a v snubnom prsteni sa razom premietne osobnosť a duša svojho nositeľa. Že netušíte, čím všetkým môžete svoj snubný prsteň ozdobiť? Inšpirujte sa našimi tipmi a nápadmi, ktoré vašim snubným prsteňom skutočne pristanú.

celý článek
© 2019, Rýdl