Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Svadobné tlačoviny - praktické rady a tipy

Keď sa povie svadobné tlačoviny, veľa ľuďom sa vybaví svadobné oznámenia. V dnešnej dobe je však prax ohľadne tlačovín pestrejšia a zahŕňa napríklad svadobné noviny, neopozerané menovky, ďakovacie kartičky či svadobnú knihu hostí. V našom článku môžete zistiť, bez akých tlačovín sa určite (ne)zaobídete a získate praktické tipy, ako tlačoviny pojať štýlovo a zaujímavo.

celý článek

Svadba v kostole - čo obnáša a ako prebieha?

Snívate o tom, že pôjdete k oltáru za sprievodu organu, ktorých tóny sa budú rozliehať po úchvatnom kostole? Či už ste veriaci, alebo nie, dosť možno vás zaujíma, čo taká svadba v kostole obnáša a ako prebieha. V našom článku sa dozviete všetko potrebné, vrátane toho, aké musíte splniť podmienky a na koľko vás svadba vyjde.

celý článek

Tipy na darčeky ku dňu matiek, ktoré naozaj potešia

Blíži sa deň, keď si všetky mamičky zaslúžia veľkú pozornosť a ocenenie za všetok starostlivosť a lásku. Deň matiek tento rok oslávime v nedeľu 10. mája a ak pre tú svoju ešte nemáte vymyslený darček, inšpirujte sa v našom článku. Veríme, že už len to, že si spomeniete, ju poteší.

celý článek

Prstene Cartier - luxus, ktorý si u nás môžete dovoliť

Keď sa povie Cartier, srdce množstva žien poskočí túžbou. Pánom sa ale pri pomyslení, koľko by za takýto šperk museli zaplatiť, srdce skôr zastaví. Jedno je však isté - prstene francúzskej značky Cartier sú symbolom luxusu a známkou dobrého vkusu. Radi by ste si niektorý z ikonických modelov, ktoré dobyli svet, zaobstarali aj vy? Potom čítajte ďalej.

celý článek
© 2020, Rýdl