Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Svadba s cudzincom: Ako sa vziať a nezblázniť sa z toho?

Našli ste svoju lásku v zahraničí a chcete sa vziať? Potom vás možno zaujíma, aká byrokracia vás čaká a čo všetko svadba s cudzincom obnáša. Zariaďovania bude celkom dosť, ale s našimi tipmi to zvládnete. Tak čítajte ďalej a zistite, ako si povedať svoje "áno".

celý článek

Ako pripraviť svadobný príhovor, ktorý dojme aj pobaví

Medzi výnimočné okamihy svadobného dňa patria okrem samotného obradu tiež svadobné preslovy a prípitky. Ako otca nevesty či svedka vás táto úloha zrejme neminie a ak vás o neho ženích s nevestou doslova požiadajú, je to veľká pocta. Ako taký svadobný príhovor pripraviť?

celý článek

5 najčastejších svadobných trapasov alebo na čo si dať pozor v Deň Dé

Je absolútne prirodzené, že chcete, aby váš svadobný deň bol dokonalý. Avšak ako to už býva zvykom. Čím viac si v hlave vytvárame dokonalý scénar, tým skôr sa niečo pokazí. A že na svadbe môže nečakaných situácií nastať požehnane. Tie najpravdepodobnejšie, sme pre vás spísali v článku, aby ste vedeli, na čo sa pripraviť.

celý článek

Typy zapínanie náušníc a všetko, čo o nich potrebujete vedieť

Vyberáte nové náušnice? Potom venujte pozornosť nielen ich vzhľadu, ale aj typu zapínania. Pretože aj na ňom závisí, či sa vám náušnice pohodlne nosia a či držia na svojom mieste. Aké sú najčastejšie typy zapínanie náušníc a ako sa líšia ich vlastnosti?

celý článek
© 2020, Rýdl