Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

5 najvzácnejších a najdrahších drahokamov sveta

Sú uhrančivo krásne, farebné a drahocenné. Áno, hovoríme o najvzácnejších a najdrahších drahokamoch sveta, ktoré sú unikátne svojim sfarbením i vlastnosťami. Už ste o nich počuli?

celý článek

Ideálna zábava na svadbe? Svadobné tomboly i kvízy

Dokonalá svadba je dojemná, očarujúca, ale predovšetkým zábavná. Premýšľate, ako hostí zabaviť, aby na váš svadobný deň spomínali dlho a s úsmevom? Potom oceníte naše tipy na zábavné svadobné hry, kvízy a ďalšie aktivity, ktoré ľahko zabavia svokry, deduškov i kamarátov.

celý článek

Tipy na darčeky pre svadobčanov: Jedlé, milé i luxusné

Dostali ste sa pri plánovaní svadby k detailom, ako sú darčeky pre svadobčanov? Nelámte si s vymýšľaním darčekov hlavu a využite naše tipy na jedlé, milé i kreatívne maličkosti, ktoré zaručene potešia každého hosťa.

celý článek

Na čo si dať pozor pri nákupe snubných prsteňov? 5 tipov a rád

Na internete nájdete kopu článkov o tom, ako vybrať dokonalý snubný prsteň. Málokto už ale prikladá takú váhu výberu snubných prsteňov, ktoré sú pre partnerov nemenej významné. Budú ich totiž nosiť celý život. V nasledujúcom článku sa s vami podelíme o 5 tipov a rád, ktoré pri výbere snubných prsteňov oceníte.

celý článek
© 2020, Rýdl