Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Svedkovia, svedkyňa a družičky - aké sú ich úlohy a povinnosti?

Ísť niekomu za svedka či za družičku je obrovská pocta. Svedkovia sa navyše hneď po snúbencoch radí medzi najdôležitejšie osoby, ktoré sa svadby aj svadobných príprav zúčastňujú. Čo tieto významné úlohy obnášajú? Zoznam všetkých hlavných úloh aj povinností sme pre vás zhrnuli v článku.

celý článek

Svadobná koordinátorka ušetrí čas aj nervy. Oplatí sa aj vám?

Viete, čo je snom každej nevesty? Užiť si svoj svadobný deň naplno. To sa ale často podarí len v prípade, že ide všetko podľa plánu, nevesta sa nestresuje a nemusia myslieť na stovku vecí. Našťastie existujú svadobné koordinátorky, ktoré na svadbách často nebývajú vidieť, ale práve vďaka nim to beží všetko ako po masle. Pomôže svadobné koordinátorka aj vám? A koľko za jej služby zaplatíte?

celý článek

Profily snubných prsteňov - ako sa líšia a ktoré vybrať?

Pri výbere snubných prsteňov je dôležitý nielen ich vzhľad a veľkosť, ale aj typ obrúčky. Práve profil snubného prsteňa sa podieľa na tom, ako dobre vám prsteň sedí a či sa vám pohodlne nosí. V nasledujúcom článku vám predstavíme základné profily snubných prsteňov, rozdiely medzi nimi a poradíme, podľa čoho ich vyberať.

celý článek

Svadba bez detí? Zistite, ako ju riešiť aj oznámiť

Deti na svadbe, často diskutovaná téma, v ktorom sa spravidla stretávajú názory rodičov a bezdetných snúbencov. Prvý tábor si väčšinou svadbu bez detí nedokáže predstaviť, druhý zase vrúcne premýšľa, ako priateľom svadbu pre dospelých citlivo oznámiť. Je to aj váš prípad? Prečítajte si, ako sa k situácii postaviť a vyjsť z nej čo najlepšie.

celý článek
© 2020, Rýdl