Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Darček k promócii: Ako najlepšie odmeniť čerstvého absolventa?

Máte vo svojom okolí niekoho blízkeho, kto sa čoskoro stane magistrom, inžinierom, ba dokonca doktorom? Potom vás určite čaká akademická udalosť menom promócie, ktorá je spoločenským zavŕšením vysokoškolského štúdia. Netušíte, akým darčekom absolventa za prebdenej noci odmeniť? Využite naše tipy.

celý článek

6 TOP destinácií, kam vyraziť na svadobnú cestu

Svadobné prípravy sú mnohokrát náročné, a tak nie je divu, že potom čo si navlečiete snubné prstene a poviete svoje áno, tešíte sa na zaslúžené medové týždne. Lenže, kam vyraziť, aby boli naozaj výnimočné a špeciálne? Máme pre vás 6 tipov na destinácie, kde si svadobnú cestu užijú romantici i dobrodruhovia.

celý článek

Tipy na darčeky ku krstinám

Čaká vás významná udalosť, ako je krst bábätka? Potom zrejme premýšľate, aký darček by ste mali do kolísky priniesť. O to viac, ak sa stávate krstnou mamou alebo kmotrom. V našom článku nájdete tipy, ktoré vám uľahčia výber prvých darčekov pre novonarodené dieťatko.

celý článek

Tajná svadba - áno alebo nie?

Dôvodov, prečo sa páry rozhodnú vziať tzv. "Na tajňačku" je hneď niekoľko. Buď chcú ušetriť, vziať sa v zahraničí, alebo sa im predstava veľké svadby s množstvom hostí skrátka nepáči. Čo ďalšie partnerov k tajnej svadbe vedie a v čom tkvie jej výhody a nevýhody?

celý článek
© 2020, Rýdl