Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Na čo si dať pozor pri nákupe snubných prsteňov? 5 tipov a rád

Na internete nájdete kopu článkov o tom, ako vybrať dokonalý snubný prsteň. Málokto už ale prikladá takú váhu výberu snubných prsteňov, ktoré sú pre partnerov nemenej významné. Budú ich totiž nosiť celý život. V nasledujúcom článku sa s vami podelíme o 5 tipov a rád, ktoré pri výbere snubných prsteňov oceníte.

celý článek

Ako vybrať svadobné šaty? Tipy a rady, ktoré oceníte

Na Pinterestu či Instagramu ste si už stihli poukladať kopu módnej inšpirácie a teraz konečne nadišla tá chvíľa. Výber svadobných šiat. Môžete si vyskúšať stovky šiat, ale akonáhle vkĺznete do tých vyvolených, okamžite spoznáte, že to sú ONY. Ako pri ich hľadaní postupovať a čo najrýchlejšie uspieť?

celý článek

Ako vybrať svadobné miesto krok za krokom

Svadobné miesto je jedným z najdôležitejších pilierov svadby. Odvíja sa od neho to, ako sa vy aj svadobčania budete cítiť, akým spôsobom a kde budete jesť, a mnohokrát aj to, v akom termíne sa vezmete. Tie najlepšie svadobné miesta bývajú rezervované na roky dopredu. Čím sa pri výbere svadobného miesta riadiť a ako vybrať to správne?

celý článek

Svadba v roku 2020: Aké hlavné trendy nás čakajú?

Rovnako ako šperky a móda, aj svadby podliehajú trendom. Chystáte tento rok svadbu? Pozrite sa na najväčšie svadobné trendy roku 2020. Prezradíme, že tento rok sa ponesie v znamení udržateľnosti, prirodzenosti a tvrdenie, že menej je niekedy viac.

celý článek
© 2020, Rýdl