Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

Snubné prstene zo striebra a chirurgickej ocele - prečo ich (ne)zvoliť?

V poslednej dobe sa objavuje veľa diskusií, či sa neoplatí vybrať si snubné prstene z chirurgickej ocele či striebra namiesto zlatých. Naozaj za to tie ušetrené peniaze stojí? Poďme sa spoločne pozrieť na porovnanie oboch materiálov aj pádne dôvody, prečo zlato skrátka víťazí.

celý článek

Zo sveta šperkov: Najväčšie trendy roka 2020

Idete radi s dobou a zaujímate sa o každoročné nové trendy? Potom si určite nenechajte ujsť náš článok, v ktorom vám ukážeme, aké najzásadnejšie trendy ovplyvnia svet šperkov v roku 2020. Ktoré z nich si zamilujete vy?

celý článek

Nie je všetko zlato, čo sa blyští alebo zlaté vs. pozlátené šperky

K tomu, aby šperky či iné predmety vyzerali luxusnejšie sa používajú metódy zlatenie a pozlacovanie. V čom tieto metódy spočívajú a kde s nimi najčastejšie stretnete, sa dočítate ďalej v článku.

celý článek

Darček k promócii: Ako najlepšie odmeniť čerstvého absolventa?

Máte vo svojom okolí niekoho blízkeho, kto sa čoskoro stane magistrom, inžinierom, ba dokonca doktorom? Potom vás určite čaká akademická udalosť menom promócie, ktorá je spoločenským zavŕšením vysokoškolského štúdia. Netušíte, akým darčekom absolventa za prebdenej noci odmeniť? Využite naše tipy.

celý článek
© 2020, Rýdl