Celkom / 0 EUR
cz sk

Nechajte sa previesť svetom šperkov

Nechajte sa previesť svetom šperkov od blyštivých kamienkov až po vzácne klenoty. Nahliadnite s nami do tajov šperkárskeho remesla a inšpirujte sa množstvom zaujímavých tipov, ako šperky správne darovať aj vybrať.

6 TOP destinácií, kam vyraziť na svadobnú cestu

Svadobné prípravy sú mnohokrát náročné, a tak nie je divu, že potom čo si navlečiete snubné prstene a poviete svoje áno, tešíte sa na zaslúžené medové týždne. Lenže, kam vyraziť, aby boli naozaj výnimočné a špeciálne? Máme pre vás 6 tipov na destinácie, kde si svadobnú cestu užijú romantici i dobrodruhovia.

celý článek

Tipy na darčeky ku krstinám

Čaká vás významná udalosť, ako je krst bábätka? Potom zrejme premýšľate, aký darček by ste mali do kolísky priniesť. O to viac, ak sa stávate krstnou mamou alebo kmotrom. V našom článku nájdete tipy, ktoré vám uľahčia výber prvých darčekov pre novonarodené dieťatko.

celý článek

Tajná svadba - áno alebo nie?

Dôvodov, prečo sa páry rozhodnú vziať tzv. "Na tajňačku" je hneď niekoľko. Buď chcú ušetriť, vziať sa v zahraničí, alebo sa im predstava veľké svadby s množstvom hostí skrátka nepáči. Čo ďalšie partnerov k tajnej svadbe vedie a v čom tkvie jej výhody a nevýhody?

celý článek

Druhy diamantov: Poznáte čierne, ružové a modré diamanty?

Diamanty, jedny z najvzácnejších nerastov, priťahujú pozornosť samy o sebe. Ešte viac rozruchu ale spôsobujú farebné diamanty. Na trhu totiž nájdete okrem tých bezfarebných či žltých tiež čierne, ružové alebo modré diamanty, ktoré často stoja nemalé imanie. Sú ale tieto diamanty naozaj prírodné? A na čo si pri ich kúpe dať pozor?

celý článek
© 2020, Rýdl